| prs0396 a întrebat:

Salut, am un Samsung galaxy chat b5330 si am o problema cu sunetul, nu-mi merge deloc, si nu e de la setari sau ceva de genu, plus ca nu e deteriorat sau sa-l fi scapat pe jos, sa aiba probleme tehnice sau ceva, de cand l-am cumparat s-a intrerupt sunetul, iar de atunci il tin numai pe vibratie sad ce credeti ca are?

1 răspuns:
| DeeaLoveAngels a răspuns:

L-ai cumparat cu fara sunet? Nu i-ai facut proba inainte sa il cumperi?
Am avut si eu Samsung Chat, si la mine s-a defectat sunetul, dar am fost la un service GSM si s-a dovedit ca intrase prafla difuzoare.
Sfatul meu : fugi la un service!