| LucianP a întrebat:

Salut.Am un Samsung galaxy fit rootat.astazi s a stins, si cand incerc sa il aprind ramane blocat cand apare logo ul. aveam un soft 4.2.ce ii pot face sa functioneze din nou? Funda happy

3 răspunsuri:
| HardCore7750 a răspuns:

Il duci la service sa ti-l face ei, daca nu merge il poti recicla
Toate cele bune

| LucianP explică:

Am rezolvat.doar am reinstalat softu`care il avea cand l am cumparat. Apoi am instalat 2.3.4 apoi jelly bean 4.2 si merge perfect happy. daca te pricepi cat de cat la pc, cauti forumuri si te descurci big grinwinking

| Băă_L_Cosmin_1984 a răspuns:

Salut! Du-l la serice sa ti-l resofteze, asa am patit si eu cu un zte racer 2 statea logoul pe ecran si nu se mai aprindea telefonul, l-am dus la vreo 20 de service si tot nu l-au facut, pentru ca inca nu a aparut o versiune noua de soft pentru acest telefon, acum l-am vandut pentru piese, si mi-am luat un Samsung galaxy fit ca al tau happy