| Juliiia a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Grand 2, ieri l-am resetat iar acum cand trimit emoji persoana primeste "?". Pana acum nu am avut aceasta problema. Ce as putea face?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu trebuia sa il resetezi, mergi cu el la cei care repară telefoane, sau daca e in garantie dul la ei la Samsung sa vada ei ce are.

| WaterDrop a răspuns:

Trebuie sa le tragi iar pentru ca Samsung nu suporta oficial sistemul de emoji asadar trebuiesc trase iar.Tu cand ai resetat telefonul ai sters si pluginul de emoji.Tot ce trebuie facut este sa-l instalezi iar.

| Juliiia explică:

Am instalat, dar eu inainte foloseam tastatura de pe o aplicatie emoji keyboard si acum de fiecare data cand trimit emoticon prin mesaj imi apare sa trec la tastatura automata.