| Salmen_Sylviu_1997 a întrebat:

Salut, am un Samsung galaxy S2 si i-am facut update la soft, dar acum imi face fite telefonul, nu mai merge bine, si vreau sa-l fac inapoi cum a fost, sa dau uptade-u jos sa fie ca inainte. Va rog frumos sa ma ajutati, am nevoie urgenta. Multumesc

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Update-urile se fac numai in caz de functionare necorespunzatoare a dispozitivului. Cel existent e testat si verificat din fabrica, de aceea nu apar erori cand il cumperi. Cred ca procedeul se numeste "resoftare", iar cel mai bine ar fi sa apelezi la specialisti din service.

| UNEXPERTINCEPATOR a răspuns:

Nu este bine ce ai facut softul la telefon se pune de pe un calculator special in service sfatul meu este sa mergi in service si sa le spui celor de acolo sa te rezolve si alta data nu mai face ubdate din telefon inta in setari si dezactiveaza ubdate sa nu mai faci asa ceva asa am patit si eu pe un iphone 4 dar asta este. FUNDA PLEASE