| lascudaniel a întrebat:

Salut,am un Samsung galaxy s3 de vreo doua luni...uneori imi apar e cate o linie roz pe ecran. daca ii dau restart dispare.Stiti cumva de ce?(nu a suferit nici cazatura)

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Probabil are o simplă defecţiune cel mai bine îl duci la service dacă încă îl ai în garanţie.

| CapitanuSemafor a răspuns:

Magie.

| lascudaniel explică (pentru CapitanuSemafor):

Magie e cum a putut sa te faca maicata asa tampit pe tine

| LTAA a răspuns (pentru lascudaniel):

Probabil, vreo eroare SoftWare, ai actualizat la ultima versiune de Android?

| lascudaniel explică (pentru LTAA):

Da,4.3

| BlacK_8915 a răspuns:

Liniile alea roz sunt pixel blocati poti fii deblocati cu ajutorul GSM(nu trebuie sa sufere vreo cazatura sa apara!)

Multa bafta, PACE!