| Transformice1 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S3 mini, si un calculator cu windows 7 / pot face cumva sa navighez pe net pe telefon de pe calculator?, adica sa folosesc netul de la calculator pe telefon prin CABLU DE DATE nu prin Wi-fi. Funda!
P.S. vreau sa ma ajutati special pe telefonul Galaxy S3 mini, ca nu ma prea descurc big grin

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, se poate!
Este vorba de o conectare "reverse USB tethering" :)

Sunt destule tutoriale pe net - vezi linkul :
https://www.google.ro/#q=conectare+reverse+USB+tethering

Toate cele bune.

| Norocel99 a răspuns:

Merge bine Samsung Galaxy S3 mini?

| Transformice1 explică (pentru Norocel99):

Da,merge foarte bine, memoria lui e de 8 GB si te lasa sa folosesti 4 GB, pozele ies super fain, iar bateria i tine destul de bine, ce e drept, difuzorul la muzica nu se aude exagerat de tare... putin peste volumul mediu