| Andrei_Drafta_1997 a întrebat:

Salut,am un Samsung galaxy s3 si nu stiu cum pot sa imi instalez fisiere apk pe el nu am la setari aplicatii
Funda

1 răspuns:
| Minks a răspuns:

Cauti in google play store "Astro file manager", il instalezi si apoi cauti in cardul de memorie aplicatiile ce vrei sa le instalezi, le selectezi si alegi "install app" sau ceva de genul. Dar inainte de asta trebuie sa dezactivezi ceva din setari pentru a permite instalarea aplicatiilor fara semnatura digitala, adica cele care nu sunt luate din market.