| costynel13 a întrebat:

Salut am un Samsung gt s570 care e codat pe Spania ma poate ajuta cineva sa il decodez fara sa ma duc la vreun service gsm?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut ...nu cred ca iti v-a placea raspunsul dar mai bine il duci la service iti ia vreo 50-70 de lei la acel model dar decat sa il strici de tot...le-am experimentat pe amandoua si e mai bine sa il duci, iar pe net nu sunt prea explicite tutorialele si s-ar putea sa gafezi undeva.Succes