| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Am un Samsung s5750e si as vrea sa stiu cum se poate sterge unele aplicatii de care nu am nevoie.

2 răspunsuri:
| Bianca12344321 a răspuns:

Buna... ar trebuie sa scrie undeva pe la setari sau nu stiu manager aplicatii daca gasesti dai acolo si iti apare tot ce ai instalat in telefon de acolo te descurci sa stergi dai click pe dezinstalare si gata. Daca nu ai da la setari si ar trebui sa scrie aplicatii dai click si procedezi ca la prima varianta. Sper ca te-am ajutat. daca nu imi pare rau sadwinking

| achimc a răspuns (pentru Bianca12344321):

Multumesc mult.Mi-a fost de ajutor raspunsul.