| Chicet a întrebat:

Am un samsunh galaxy s3 model SUA pe 2 gb ram si 4g. A fost decodat in Romania si are versiunea de android 4.3. PROBLEMA e ca nu pot apela sau sa fiu apelat, chiar daca telefonul citeste reteaua si cartela are semnal. Nu stiu ce sa-i fac. A mai patit cineva asa? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| DataSoft a răspuns:

Mergi la un service sa iti root-eze telefonul si nu cred ca e neaparat de usa telefonul tau ci este Samsung I9305 Galaxy S III..numai daca scrie in meniu la setari/despre dispozitiv alt ceva atunci este de usa.