| Claudiuv a întrebat:

Salut, am un smarphone cu android pe el. Problema mea este ca atunci cand dezinstalez o aplicatie (instalata tot de mine) imi ramane in meniul telefonului imaginea robotelului de la android, cu numele aplicatiei atasat. Daca sterg imaginea asta dupa un timp apare la loc in meniu. Asa ca am meniul plin cu robotei, ceea ce este cam deranjant. Cum si ce sterg sau de unde sa nu imi mai apara imaginile alea?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instaleaza Go Launcher. Când apeși pe butonul „acasă", selectează Go Launcher.

| Claudiuv explică (pentru anonim_4396):

Asta nu ma ajuta.