| baciu92 a întrebat:

Salut am un Sony st26i si i-am spart ecranul si cum nu am putut sa ii mai pun parola din cauza ecranului mi s-a blocat complet telefonul si imi cere parola google pe care nu o stiu ca e cumparat din danemarca de la cineva. Ma poate ajuta cineva sa scap de parola si sa il pot folosi din nou?

6 răspunsuri:
| Max_David_1994 a răspuns:

Daca vezi cat de cat pe el, poti sa-l resetezi acum apeland la: *#*#7780#*#* sau la *2767*3855# si va reveni automat la setarile din fabrica.
Funda plz?

| baciu92 explică (pentru Max_David_1994):

Cum fac sa apelez la nr ala daca e blocat google?

| songoku10002002 a răspuns:

Dupa ce ii pui un display nou, poti linistit sa il resetezi (wipe device din recovery mode) si e ca nou.

| baciu92 explică (pentru songoku10002002):

Pot folosi display si touchul chiar daca e spart, doar e blocat cu parola

| MikeMic a răspuns:

Singura solutie ar fi sa-l duci la un service.