| Eduard_Popa_1997 a întrebat:

Am un Sony Xperia Z si dintr-o data s-a oprit singur....acum nu stiu ce sa ii fac!

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Îl mai ai în garanție? Dacă da atunci mergi cu el la service.

| Eastwood a răspuns:

Mergi cu el la firma de unde l-ai cumparat si o sa-l trimita la un service, nu ai ce sa-i faci!

| ishallhelpyou a răspuns:

Primeste curent? Arata ca se incarca? Daca da, cand tii apasat pe buton porneste? Daca nu arata ca se incarca. la service, altceva nu stiu ce sa-ti zic, sorry.

| Kapss a răspuns:

Scoate-i bateria si bag-o din nou laughing
Baga-l la incarcat sau service...si daca te costa prea mult schimba-l cu altul nou.
Acum...nu ai detaliat si tu.dar daca intrii pe toate siteurile...mai iei si virusi, mna laughing)

| Alexia04 a răspuns:

Scoate i bateriasi băga i o la loc laughing

| Alexia04 a răspuns:

Scoate i bateria și băga i o la loc laughing)