| Grigoran_Auras_1995 a întrebat:

Am un tefon mai vechi pe Cosmote si wapp il am pe un telefon blocat in Vodafone. Dar nr de telefon dupa wapp este cel de la Cosmote. Vreau sa stiu daca extraoptiunea cu nelimitat pe wapp se poate folosi in acest caz.
Dau funda! (Wapp=WhatsApp)

1 răspuns:
| RareşTPUro a răspuns:

Pentru a avea nelimitat mi se pare ca trebuie sa citeasca aplicatia cartela, chiar daca numarul cartelei este afisata in aplicatie. Ea trebuie sa fie macar in telefon pentru a avea acces la nelimitat pe WhatsApp.