| rebeca86 a întrebat:

Am un tel Samsung s5611..imi apare sus LG semnal semnul de interzis..nu pot sa vorbesc cu nimeni..nici sa sun, nici sa ma sune. Mentionez ca eu nu am setat nimic.

2 răspunsuri:
| Robi1444 a răspuns:

Du-te la un magazin de unde ai cartela si zile sa ti le schimbe ca ai cartela demagnetizata.

| bubalol a răspuns:

Da, incerca sa te duci in setari la signal sau ceva de genu unde ar trebui sa iti apara service-ul si incearca sa il deblochezi, daca nu contacteaza reteaua la care esti abonat/abonata si spune-le ca nu merge sim-ul.

Funda?