| AlexTheMan a întrebat:

Am un telefon Allview A5 Quad. Cand il pornesc din butonul de power intra direct in factory mode, fara a face vroe comanda...iar cand incerc sa aleg o optiune dintre cele de acolo...atunci cand dau mai jos sa aleg una telefonul incepe sa le schimbe necontrolat si in acel moment nu mai am ce sa fac, le schimba la nesfarsit. Care ar fi solutile? Va rog enorm de mult ajutor!

1 răspuns:
| FuriaGogoasei a răspuns:

Solutia ar fi sa-l resoftezi, va fi nevoie sa-l duci la un service care se ocupa si de resoftari.