| Andrei_Iulian_1992 a întrebat:

Am un telefon Allview Viper V1..telefonul are 16 gb. Are 4 gb ocupati de sistem. Iar in memoria telefonului imi mai raman 12 gb. Dar problema e urmatoarea. Cand vreau sa instalez o aplicatie. Mie mi se salveaza in acea memorie care e ocupata de sistem si nu pot instala decat cateva aplicatii.
Acei 12 gb se ocupa doar de muzica, poze etc.
Si mentionez ca am bifat locul unde vreau sa le salvez. Si am bifat "salveaza in memoria interna" NU in "memoria telefonului"
Acum nu stiu ce pot face. Va multumesc pentru orice raspuns.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că este un bug de firmware. Ai ultima versiune de sistem? Dacă da, trebuie sa le trimiți mail cu modelul exact, versiunea actuala și descrierea problemei și poate vei primi un update de firmware.

1 răspuns:
| Andrei_Iulian_1992 explică:

Nu am ultima versiune de sistem. Din cate am citit pe internet modelul de telefon pe care il detin nu mai primeste update.