| Rinzer a întrebat:

Salut,
Am un telefon Evolio Happy si mi-am spart ecranul acestuia.Touchscreen-ul si display-ul merg numa ecranul ii crapat.L-am trimis la service si as dori sa-mi spuneti cam la cat sa ma astept sa coste reparatia acestuia.
As dori sa imi spuneti daca display-ul si touchscreen-ul ii intr-o bucata sau nu.

Răspuns Câştigător
| Corbeanu_Daria_1990 a răspuns:

Da cred ca sunt in o bucata, si am patit si eu tot asa cu ecranul si la mine a costat in jur de 180 de lei.
Funda?

1 răspuns:
| geambasu88 a răspuns:

Salut de unde ai cumparat display ul