| EmanuelIancu a întrebat:

Salut.Am un telefon Motorola moto G si a fost scapat in apa.La inceput facea figuri touch-ul, apoi i-am dat un restart si nu s-a mai deschis.Problema mea a fost ca l-am bagat la incarcat si l-am uscat cu feonul sad L-am dus la reparat si baieti aia mi-au zis ca nu stiu ce are de nu incarca.Acum,dupa cateva saptamani,vad ca a inceput sa se deschida ledul cand il bag la incarcat, insa tot nu se deschide.Credeti ca mai fac ceva cu el, sau s-a cam dus? PS: a fost bagat in orez dupa incident

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Tu ai facut cateva greseli uriase. Pentru ca nu ai facut lucrurile in orine. Dar oricum nu mai conteaza, telefonule terminat cel mai probabil. Nu merita reparat, eventual sa il vinzi pe piese.

| EmanuelIancu explică (pentru sltlp):

Multumesc mult de raspuns.Stiu ca am facut greseli, asta e.Am fost un fraier.Cred ca singura solutie e sa il dau pentru piese thinking

1 răspuns: