| Sed a întrebat:

Salut am un telefon Orange Roya.
Dupa cateva luni de folosinta a sosit un nou update la versiunea de android dupa ce am facut-o imi da eroare la certificatul de securitate (Securiti Certificate) si la Ajutorul de setari (Setting Helper) ce pot face in cazul acesta fara a merge la un operator?

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut Sed,

Iti recomand sa accesezi managerul de aplicatii al telefonului, sa selectezi aplicatia prin care efectuezi navigarea pe internet si sa stergi datele. In cazul in care acea eroare reapare, iti recomand sa ii efectuezi telefonului o revenire la setarile din fabrica.

Cu prietenie,
Orange Helper

| Sed explică (pentru OrangeHelper):

Din pacate nu pot face asta din cauza ca aceasta eroare persista si imi apare in continuare acea eroare de cate ori incerc sa ii dau ok imi apar de fiecare data am incercat si cu report tot la fel