| dany248y a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy Young GT-S5360.Am descarcat o aplicatie de editat poze si cand am vrut sa dau pe ea ca sa o folosesc s-a blocat telefonul.Am scos bateria, dar nu se aprindea.Insa se repeta la nesfarsit "SAMSUNG".Nu e descarcat.
Funda+vot+felicitare+cerere de prietenie daca ma ajutati! Multumesc! sad

2 răspunsuri:
| vangaelis a răspuns:

Acelasi model am si eu. da posibil ca programul respectiv este virusat, ori nu stiu ce doamne iarta-ma ca si la mine face niste figuri minore ca se mai blocheaza nitel.incearca sa inchizi din buton, sa lasi bateria scoasa mai mult, vreo 10 minute..sau solutia sa-l duci la garantie daca ai, sau daca nu, la un service GSM

| Sebastian1996 a răspuns:

Lasa-l mai mult timp cu bateria scoasa si daca nu merge poate mai ai garantia. succes.