| JustLexu a întrebat:

Salut am un telefon Samsung GT-I5500 problema nu stiu daca e de la telefon sau de la fb ceea ce se intampla e ca nu pot sa dau acolo sa ma deloghez de la facebook ( ma refer dupa telefon)

Si cand trmit mesaje nu imi apar la mine pe telefon mesajele / mesajul pe care l-am trimis apare doar celui care ii l-am trimis!

FUNDA! Si multumesc anticipat

1 răspuns:
| ElGreco21600 a răspuns:

Pai cred ca e o problema de la telefon. Ca Galaxy Europe nu a mai primit update-uri, l-au lasa cu 2.2, si aplicatiile din market sunt mai mult pentru 4.2. Deci...