| Alexandru_Radu_Mihai_1998 a întrebat:

Salut, am un telefon Samuns Galaxy Wave Y GT5380D, l-am primit astazi cadou, si cand vreau sa acces internetul nu ma lasa, nu am wi-fi in schimb am 0, 5GB trafic, stie careva niste setari sau ce trebuie sa fac sa mearga?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cere setarile de la reteaua in care ai cartela.

| stlucian a răspuns:

Cauta setari pentru Orange/Vodafone/cosmote in functie de cartela ta si telefonul tau. Exemplu "setari Orange Samuns Galaxy Wave Y GT5380D"

| Sebi200000 a răspuns:

Salut, am acelasi telefon ca tine si pot sa iti zic doar ca poate nu ai serviciul de date activat sau setarile pentru retea nu sunt configurate.

| Perusul a răspuns:

Du-te la ei