| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am un telefon Utok 470q si i-am spart ecranul, insa el functioneaza ireprosabil, vreau doar sa ii schimb sticla insa nu gasesc pe nicaieri, ma poate ajuta cineva cu o informatie? Daca gasesc pe undeva sticla respectiva? Va rog, ajutati-ma sad

2 răspunsuri:
| Laurentizyu a răspuns:

Din pacate cred ca singura sansa este in china.Dar poti gasi pe net.cauta pe tocmai sau olx unul care sa fie stricat si ii iei geamul, sau poate gasesti la piese pe Alyexpress, este site chinezesc, BAfta!happy

| BJ_Alex_1994 a răspuns (pentru Laurentizyu):

La reprezentanta utok mi s-a spus ca cica nu se poate schimba doar sticla, cica sticla e lipita de display si se schimba cu totul, ce spui, asa e, sau sunt sanse sa se schimbe doar sticla?