| Caataa a întrebat:

Am un telefon Utok 500Q HD Deluxe Edition, și aș vrea să știu cum să fac să mă țină mai mult bateria, la cât s-o incarc? Mulțumesc.

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Îl încarci la maxim și apoi intri la setări și ajustezi luminozitatea o dai cât mai mică.

| Dey09 a răspuns:

Nu mai sta pe internet happy orice fel de aplicatii sunt numai prostii, vrei sa te tina bateria rezumate la anumite actiuni happy Nu poti avea pretentia sa te tina bateria daca esti o persoana care butoneaza non stop telefonul sta cu orele la telefon zeci de sms-uri pe facebook non stop si mai te si joci candy crush

| Caataa explică (pentru Dey09):

Nu ma joc candy crush.

| Dey09 a răspuns (pentru Caataa):

Era un exemplu absurd happy