| Marian_Edward_2002 a întrebat:

Am un telefon UTOK Q40! Mi.am uitat modelul si nu stiu ce sa fac! sad Si nu merge cu e-mail si parola! VA ROGGGG AJUTATI.MA! crying(

Răspuns Câştigător
| 6684464 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=a-wriXnYANQ
Uite aici cum poti sa-ti resetezi UTOK-ul. Nu stiu zigur daca functioneaza si pe modelul tau, dar incerci.
Asta asa... ca o ultima varianta.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pai vad ca stii modelul.La ce, totusi, te referi?

| 6684464 a răspuns:

Incearca cu G-mail si parola, iar daca nu merge nici asa atunci du-l la un service.
Sau intreabai pe cei de la UTOK cum sa resetezi telefonul(sa-l readuci la setarile din fabrica).
Bafta!

| 6684464 a răspuns (pentru 6684464):

Https://www.youtube.com/watch?v=a-wriXnYANQ
Uite aici cum poti sa-ti resetezi UTOK-ul. Nu stiu zigur daca functioneaza si pe modelul tau, dar incerci.
Asta asa... ca o ultima varianta.

| Atotstiutorul a răspuns:

Ai uitat modelul telefonului? e q40!