| Dinu_Ştǝfan_1997 a întrebat:

Am un Vodafone Smart 3 de 2 spre 3 saptamani, azi am avut ghinionul sa-l conectez la pc si sa-mi spuna sa formatez cardul, mi-am salvat ce-am avut pe card si i-am dat formatare, l-am deconectat si i-am dat restart. nu s-a mai aprins, apare doar logo-ul de la Vodafone rosu pe alb si asa ramane. Stie cineva de ce, si ce as putea sa-i fac sa nu ma mai car cu el la un partener Vodafone?

Răspuns Câştigător
| Claudes a răspuns:

Ai putea merge cu el la un service GSM, sau sa ceri ajutorul unei persoane cunoscute care se pricepe in domeniu. Probabil ca era ceva in curs de instalare atunci cand l-ai conectcat la PC(instalare de soft, programe, etc), nu doar formatarea cardului. Sper ca ti-am fost de ajutor, funda?