| Gabi001 a întrebat:

Salut.Am un zte grand x in si mi-m instalat asphalt 8.Problema este ca daca tin telefonul intr-o parte ca jocul nadina se duce incontinu in partea stanga iar daca I'll tin drept merge drept iar stanga nu pot.Ce sa fac sa I'll fac sa mearga normal?

1 răspuns:
| PengiunS a răspuns:

Chiar nu inteleg ce vrei sa spui, dar eu iti recomand sa stai in fund cand te joci nu pe spate pentru ca telefonul are o anumita pozitie in care merge perfect. Daca stai pe spate cu telefonul in sus nu merge bine la jocurile astea. Incearca sa stai in fund cu telefonul la nivelul abdomenului si putin inclinat in spate. Masina merge dupa cum intorci tu telefonul.