| Sebba a întrebat:

am Vodafone Smart II si am card de 4 GB, dar nu mi-l recunoaste telefonul si am reformatat cardul si tot asa ii straight face. Ceva sugestii?

3 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Ai formatat cardul in telefon sau in pc? incearca sa il formatezi in telefon daca nu vrea atunci formateazal pe pc si sa nu bifezi quick format si sa dai la restore device default inainte de format. Daca nu functioneaza atunci du-te la Vodafone si spune problema

| elenna01 a răspuns:

Incearca acel card si in alt telefon. daca nu merge nici in alt telefon este de la card.

| robert33_6334 a răspuns:

Si eu am acelasi telefon si aceeasi problema
incearca sa bagi cardul in alt telefon sa vezi daca nu e cardul de vina, daca nu iti recomand sa mergi la un service