| revelatia2003 a întrebat:

Are cineva idee cat m-ar costa resoftarea unui Orange Zali! Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| AryDragutzaGazutza a răspuns:

Din cate stiu eu, pentru ca am avut unul, costa aprox. 200 lei, poate chiar mai putin. Dar iti recomand, daca vrei un telefon mai bun, iti poți lua de la Orange un telefon numit Huawei Ascend Y530 care costa 290 lei, dar e de ca calitate si nu se blochează, pe când Orange Zali se strica repede.

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Aproximativ 200 de lei.

| Brabete_Iulian_1978 a răspuns:

Salut.intra pe www.servicetelefoane.ro si suna la nr..de tel.de la contact.
Eventual sa faci o programare.