| ExpertGames a întrebat:

As dori sa va adresez o intrebare :Care este mai bun?

Sony Xperia S 32 GB, 1 GB RAM, 4.3 inch, 12 MegaPixels: http://www.okazii.ro/......a125048210

SAU :

Samsung I8190 Galaxy S3 Mini, 1 GB RAM, 8 GB, 4 inch : ...EMTZKBBBM/

4 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Xperia S, parerea mea! Si sincer, mi se pare o parere destul de evidenta! Intrece S3 Mini la aproape toate categoriile, asa ca nu mai are sens sa fac o comparatie! Singurul avantaj al Samsungului (cred) este ecranul Super AMOLED! In rest - rezolutie, ecran, memorie, procesor..nu se compara!
Sper ca te-am putut ajuta!

| vladelvis a răspuns:

Sony xperia S are mai multe avantaje, dar personal as alege S3 mini.

| DARCEINGEĂL a răspuns:

Eu as alege S III mini mai ales ca acum il gasesti la 1099 lei.

| Vasy0105 a răspuns:

Xperia e logic.