| LeeroyJenkins a întrebat:

As dori sfatul vostru in legatura cu telefonul pe care sa il cumpar. Am 2 variante intre care vreau sa ma decid: Nokia lumia 525(desi nu am mai folosit niciun windows phone pana acum) si Samsung Galaxy Trend Plus s5780(sunt utilizator android de 3 ani). Ma intereseaza ca telefonul sa se miste bine, si sa mearga cat mai multe jocuri(sa am ce face la orele de plictiseala la scoala big grin), in special FIFA14. Multumesc!

5 răspunsuri:
| Pool77 a răspuns:

Nokia. E tot ce vrei tu. Si e super usor.happy

| Cozzmy13 a răspuns:

Clar ca lumina zilei, nu Samsung, ci Nokia. Samsung e foarte slab cand vine vorba de modele low-end...

| Scorpiel a răspuns:

Clar ca lumina zilei ca Samsung Galaxy Trend Plus

| Mihai442000 a răspuns:

Din experienta ti-as recomanda Nokia Lumia 525, deoarece si eu folosesc un model asemanator si imi merge foarte bine.