| Vegeta_Majin_1994 a întrebat:

As vrea sa cumpar telefonul Nokia Asha 305 dual sim, rosu. Astept parerile voastre legate de acest produs: daca sunteti multumiti, nemultumiti, de ce sunteti multumiti, nemultumiti.

Dau fundawinking

1 răspuns:
| skatebordul678 a răspuns:

Salut! mie mi se pare destul de cool Nokia asa 305 are ecranul mare esti subtirel si finut dar trenuie sa ai mare grija de el deoarece se duce foarte repede! iti recomand si o husa din piele
pe dinafara si inaunt ru captusita (sau foarte moale)deoare ce ecranu se zgarie imidiat! acum funda?