| 69ProFeSSioNaL69 a întrebat:

Salut, as vrea sa stiu cam cat ar costa ecranul (Sticla) unui HTC Desire 610. Fara montare.
Pur si simplu pretul componentei.

5 răspunsuri:
| vladv26 a răspuns:

Te-ar costa in jur de 150 -200 lei. atata e un ecran de nou si original. sper ca te-am ajutat happy

| 69ProFeSSioNaL69 explică (pentru vladv26):

Si unul l-a mana a II-a, cam cat crezi ca ar fi? 100?

| vladv26 a răspuns (pentru 69ProFeSSioNaL69):

La mana a doua nu prea iti recomand. chiar daca gasesti nu esti sigur ca e bun si nici nu prea ai de unde sa stii. nu iti recomand. mai bine mai pui putini bani si til iei de nou. poti sa gasesti si la 50 de lei la mana a doua dar nu prea sunt bune. mai bine de nou si esti sigur ca e bun

| TheCosmin02 a răspuns:

Pana in 200lei