| Marian1234567891011 a întrebat:

Salut.As vrea sa stiu ce telefon imi recomandati sa cumpar, stiind ca vreau sa aiba baterie mai mare de 1500 mAH, ecran mai mare de 4 inch, camera mai mare de 5 ( sau merge si 5) camera frontala de peste 0.3 mp si nu mai mult de 500 lei. Daca e vreun telefon de asa natura, va rog sa imi dati raspunsul inainte de Craciun, fiindca atunci vreau sa cumpar. Funda pentru raspunsul cel mai bun!

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Cea mai buna alegere e Acer Liquid Z5 http://www.gsmarena.com/acer_liquid_z5-5929.php
Are camera de 5 MP si ecran de 5 inch si are si un aspcet deosebit.

| Neo12 a răspuns:

Galaxy S3 mini găseşti pe eMAG sau te mai uiţi acolo la telefoane până în 500 lei şi selectezi tu de acolo caracteristicile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super ok raportat la specificatiile care le are: http://bit.ly/1AG5dhj

| FanLenovo a răspuns:

Un telefon foarte bun este GoClever Quantum 500.

Pro:
-baterie 2000mah
-display IPS
-dimensiune display 5" inch
-procesor Quad Core

Contra:
-camera foto principala 5mp
-chipset video