| CriStIN3L2000 a întrebat:

As vrea si eu niste jocuri frumoase pentru Android. Eu nu prea mai gasesc pe Google Play...Mutumesc mult. Dau FUNDA jocurilor interesante.

5 răspunsuri:
| AlexL28 a răspuns:

World of Goo
Duet
True Color

| s1ge123 a răspuns:

Cu masinute: Real Racing 3, Asphalt 8, niste simulatoare ca sa zic asa: Weaphones™ WW2 (asta e cel mai calumea dupa mine. Train Sim, simulator cu trenuri. Surbay Surfers Los Angeles, incearca sa faci cel mai bun scor pe el. Drift X. Cel mai calumea joc cu drifturi, incerca-l o sa imi placa sigur. Fara numar, fara numar, in jocul asta arunci banii, atentie poate provoca independenta.

| s1ge123 a răspuns:

A da si Xray Scanner Prank cu care iti vezi oasele din corpwinking

| ZeXcKEReS a răspuns:

Fightback despicable me brake glass turbo fast asphal 8 offroad legends robocop deer hunter

| Radu_Barzoies_2000 a răspuns:

Vrei neaparat jocuri de pe Google Play? Eu iti recomand sa iti pui Mobogenie, si iti poti lua orice joc pe gratis! De acolo alegi tu, ti-as putea recomanda : Adventure Time : Card Wars ( Interesant la inceput daca stii show-ul)
, FIFA 15: Ultimate Team ( daca iti place fotbalul) si multe alte jocuri gratis, pe care o sa ti le las sa le descoperi.