| Petrut1997 a întrebat:

As vrea si eu un telefon cu tastatura querty dar care sa aiba o camera care sa faca pozele destul de bine. Ce mi-ati recomanda?

7 răspunsuri:
| 1234dany5 a răspuns:

Http://stiri-telefoane.mobilissimo.ro/......10554.html UITA-TE putin la ce ti-a trimis! si daca vezi unul care iti place poti sa cauti de vanzare pe http://olx.ro/! mult noroc;)

| LTAA a răspuns (pentru 1234dany5):

Du-te acasă, nu se mai dau tricouri.

| 1234dany5 a răspuns (pentru LTAA):

Si ce daca? mie imi place sa raspund si sa fiu campionul zilei laughing)

| LTAA a răspuns (pentru 1234dany5):

Degeaba îți place să răspunzi dacă nu o faci coerent. Poate că nu vrea să cumpere SH.

| 1234dany5 a răspuns (pentru LTAA):

O fac cat de coerent cred eu! big grin

| LTAA a răspuns (pentru 1234dany5):

La vârsta ta (fragedă, tind să cred), este normal.

| 1234dany5 a răspuns (pentru LTAA):

Your IQ= 0 happy