| Marin_Cristea_1993 a întrebat:

Astazi am primit un HTC HD7 T9292 si am incercat sa bag o melodie pe care sa o setez ca ton de apel si nu merge sa downloadez nimic de pe internet, am incercat si cu aplicatia aceea pentru pc si tot degeaba nu se conecteaza usb-ul, mentionez ca am windows xp. Daca stie cineva ce are va rog sa imi dati un email sau add pe it_so_amazing@yahoo.com

1 răspuns:
| Servicetel a răspuns:

Salut, la windows mobile nu poti pune ca ton de apel melodii MP3, doar cele presabilite in memoria telefonului le poti selecta.