| silviutzu17 a întrebat:

Azi am scapat telefonul pe jos (un Orange Zilo) si i-a iesit bateria. L-am pornit, apare sigla Orange si nu porneste Androidul. I-am dat un Factory Reset din Recovery mode dar tot la fel face. Ce as putea sa ii mai fac?

4 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti recomandam sa mergi la un magazin Orange, impreuna cu factura de achizitie si certificatul de garantie pentru a trimite dispozitivul in Service.

O seara buna,
Orange Helper

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca apare logo-ul Orange...hmm..poate a patit ceva memoria interna? Incearca o resoftare.

| DaCumSaNu a răspuns:

Cumva apare sigla Orange si nu dispare?

| Sined_Denis_1997 a răspuns:

Daca nu reusesti sa ii dai de capat va trebuii sa mergi la Orange sa le explici problema