| EdwardEddy a întrebat:

Salut.Azi tata si-a luat un Sony xperia m2.Este codat pe orange.Cat costa decodarea? funda.

Răspuns Câştigător
| Cosmin710 a răspuns:

Intre 50-150 lei depinde de fiecare service in parte
Funda?

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Taxele de deblocare sunt diferite, in functie de modalitatea de achizitie a terminalului:

- 427, 2 RON (TVA inclus) - in timpul perioadei contractuale initiale sau provenite din fidelizare;

- 54 RON (TVA inclus) - dupa expirarea perioadei contractuale initiale sau provenite din fidelizare;

- Gratuit - daca telefonul a fost achizitionat la pret standard, fara incheierea unui contract de abonament sau al unui contract de fidelizare.

Cu prietenie,
Orange Helper

| Danutzuuuuuuuuuuuuuu a răspuns:

Mai mult de 40 lei nu e 100% Funda happy