| anonim_4396 a întrebat:

Salut boyuleti!

Saptamana trecuta am fost la Vodafone sa ma interesez ce telefon imi pot achizitiona cu punctele pe care le am si ce diferenta de bani m-ar costa in plus telefonul respectiv. Tipa de acolo mi-a prezentat 5 modele de telefoane dintre care 4 au fost Samsung Galaxy modele diferite.Acasa am studiat mai bine oferta prezentata, si dupa bugetul meu mi-am ales Samsung Galaxy Express.Saptamana asta urmeaza sa ma duc sa mi-l achizitionez.Dar,uitandu-ma/cautat pe net am vazut ca multi oameni au avut diferite probleme cu aceste telefoane Samsung galaxy cam orice model! Ba li se incingea prea tare bateria cand statea la incarcat,ba probleme cu displayul intr-o parte ca li se facea ecranul negru cand il deschideaua, ba probleme cu CPU.Acum sunt cam in dubii, si doresc sa aflu si alte pareri/opinii.Acest telefon Samsung Galaxy Express m-ar costa sa dau diferenta cam 135 de Ron.

3 răspunsuri:
| j1NNNx a răspuns:

Samsung Galaxy sunt cele mai bune telefoane in momentul acutal. Eu am un galaxy si nu am avut nici un fel de problema (are 1 an). Probabil persoanele respective nu stiu sa tina de el. Sincer nu cred ca ai probleme cu displayul din senin. Sau sa se faca ecranu negru... Sincer acum, sa gandim pozitiv. Gadeste-te cata grija ai putea avea de el si daca iti da un rezultat bun laughing Cumpara-ti galaxy express happy

| coztel5437 a răspuns:

Eu zic ca merge cat de cat...

| SeraQue_QeuSra_1979 a răspuns:

Îţi v-a da garanţie dacă-l cumperi nou, şi dacă ţi se strică îl duci la reparat, ce e aşa mare problemă? Şi nu te lua tu după alţi, şi despre Hiro-ul meu a spus că e foarte praştie dar merge bine...