| Neata_Marius_1994 a întrebat:

Salut, care sticla securizata este mai buna ce-a care are grosimea de 0.26 mm sau ce-a de 0.33 mm? Pentru LG g2 mini Dau funda. Ce-a de 0.33 mm e mai scumpa

2 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Amandoua sunt bune, numai daca se trezeste un nebun, iti ia telefonul si il zgarie cu un cui, atunci poti face diferenta dintre 0, 26 mm si 0, 33 mm.
Daca iti scapa telefonul pe jos, degeaba ai tu sticla pe el, iar in buzunar nu se va zgaria cu niciuna dintre acestea.
+ ca arata mai sexy cu aia de 0.26 mmlaughing

| Andutu21 a răspuns:

Pai este normal sa fie mai scumpa.Probabil si mai rezistenta dar vezi sa nu iasa prea mult in relief sa strice aspectul.