| Mihai1972 a întrebat:

Ce ati alege intre LG G Pro 2 si Samsung Galaxy Note 3 N9005 si de ce? Celui mai bun raspuns, funda. Multam.

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy Note 3 N9005, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......6tneg6.php

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

LG G PRO 2.Mult mai bun la poze, și se miscă mai ok de cât Note 3.

| viotedy a răspuns:

LG.Are ecran mai mare, 4 G, sistem de operare mai nou.

| YoungCaesar a răspuns:

Salut!

Intre cele doua dispozitive nu sunt diferenta mari,acesta diferente foarte mici se observa la ecran, procesor, camera, memorie si senzori.
Tin sa afirm inca odata ca diferentele sunt mici, si G2 si Note III sunt telefoane (phablete) performante, dar Note III iese castigator.

Sper ca te-am ajutat! :-)