| cosmin123456789123456789 a întrebat:

Ce parare aveti despre Motorola defy mini? ma gandeam sa-mi iau acest telefon.Are viteza mare la internet?, Face poze bune? E bun pentru aplicatii/jocuri? Care sunt punctele tari si puctele slabe ale acestuia? Va rog daca puteti sa-mi dati cateva pareri? multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Aww_Nanay_1999 a răspuns:

Telefonul e bun pentru generatia asta:
Punctele tari:
~ rezistent socuri, praf, apa
Punctele slabe:
~ camera foto de 3 MP
~ Wi-Fi [ nu 3G ]
~ Android 2.3

Cam slabut dar la pretul lui e bunicel....eu ti-as recomanda un Galaxy Mini/ Galaxy Mini2. In concordanta cu pretul sau, e chiar foarte bun. Bafta in alegere