| ionut258 a întrebat:

Ce parere aveti de proiectul Ara de la google? Ati cumpara asa un telefon?

2 răspunsuri:
| AlexL28 a răspuns:

E un concept foarte bun, dar momentan nu, pentru ca chiar daca vei putea inlocui aproape orice componenta, nu o sa prea ai de unde face rost de ele iar cand o sa apara, sa zicem un procesor nou va dura mult pana va fi disponibil pentru Ara. Astea fiind spuse, poate peste cativa ani as merge si pe un telefon modular, dar inca nu e o chestie de prezent, mai ales in Romania.

| PetiCalin a răspuns:

Sincer? Nu pentru ca e foarte nasol!laughing