| GabryeluL a întrebat:

Ce parere aveti despre Allview P6 life? Sa mi-l cumpar sau nu? ( cei care il au)

Răspuns Câştigător
| FlorinCiokan a răspuns:

Cred ca tot tie ti-am raspuns.
Am detinut acest telefon si am fost multumit de el. Pe eMAG acum e 399 lei. Merita absolut 100% La acei bani nu gasesti ceva mai bun. Nici macar aproape. Cumparati-l cu incredere.

| GabryeluL explică (pentru FlorinCiokan):

Tot mie... laughing)! Vreau sa imi cumpar un telefon dar nu am bani de aruncat...Ma intelegi

| FlorinCiokan a răspuns (pentru GabryeluL):

Desigur. De asta am si spus la pretul de 399 nu gasesti ceva mai bun.

| GabryeluL explică (pentru FlorinCiokan):

Ziceam de lumia ca am auzit ca-s mai rezistente...

| FlorinCiokan a răspuns (pentru GabryeluL):

Rezistente? Daca te referi ca structura cand le scapi toate is la fel.
Dar toate lumia sunt slabe. De aia is asa ieftine si windows phone e naspa. Nu are atatea jocuri ca android, is multe dezavantaje.

| GabryeluL explică (pentru FlorinCiokan):

Ruleaza Asphalt 8?

9 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu merită.

| FlorinCiokan a răspuns:

Da. cred ca merge.

| GabryeluL explică (pentru FlorinCiokan):

Adica... daca are suficienta memorie...ca am auzit ca din 8gb doar 1 gb e disponibil

| FlorinCiokan a răspuns (pentru GabryeluL):

Din 8GB Stocare ai undeva la 7GB restul e ocupat de Android.
si 1GB Ram.