| Tommytommy a întrebat:

Ce parere aveti despre lollipop(5.1.1)? Este bun? Merita instalat? Eu am acum jelly bean(4.2.2)si mi se pare unul dintre cele mai stabile rom-uri(avute de mine). Am HTC Desire HD. Cam cum ar merge lollipop pe divice-ul meu mi-ati putea spune va rog frumos?

1 răspuns:
| Anonimuserr a răspuns:

Da este ultima versiune de Android. Ultimele versiuni întotdeauna aduc ceva nou, elimină din bug-uri aduc updateuri de securitate etc. E un telefon vechi, nu cred că îți va rula. Se poate face upgrade maxim la 2.2 Froyo.