| Gabi001 a întrebat:

Salut.Ce telefon ati alege intre Samsung galaxy trend gt-s7560 si Samsung galaxy s plus.Si de ce ati ales acel telefon.

Răspuns Câştigător
| Dzeko7 a răspuns:

Samsung galaxy s plus pentru ca are procesor de 1.4, Memorie internă de 8 Gb si bateria tine mai mult dar are android-u mai slab si cu 200 si ceva de Mb de RAM mai putin ca celalalt.

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy Trend S7560 ( alias Samsung Galaxy S Duos S7562 ) - vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......79_808.php

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

Cu siguranta a 2-a varianta.
De ce?
Din cauza aspectului si a specificatiilor...desi sunt asemanatoare.

| DelphhiN a răspuns:

S plus.