Întrebare recomandată | myr3l13 a întrebat:

Salut,ce telefon imi recomandati la un pret maxim de 1000 roni?

Răspuns Câştigător
| RaduTN a răspuns:

Nokia 730 Lumia
http://www.emag.ro/......DQ12GBBBM/

34 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi diverse modele la linkul :
http://www.emag.ro/......ricedesc/c

http://www.pcgarage.ro/......hexa-core/

Toate cele bune.

| Croampa a răspuns:

Samsung galaxy mini

| SweetMinion a răspuns:

S4 mini

Răspuns utilizator avertizat
| MirelutaAlbinuta a răspuns:

Salut, acet telefon este foarte bun http://bit.ly/1vDUthZ

| Happinessssss a răspuns:

Nokia Lumia 750, Nokia Lumia 520, toate Nokia Lumia sunt super bune, sau, cine știe, poate de Crăciun prinzi ofertă și-ți poți lua chiar iPhone 4s, poate. puppy dog eyes

| Yusuke6 a răspuns:

Lg G2 mini

| xAnonimMM a răspuns:

Incearca ASUS FonePad 6, daca nu te deranjeaza ecranul de 6"
Procesor de 2GHz, 2GB RAM, ecran FHD, nu ai ce sa vrei mai mult in 1000lei

| LeeOm a răspuns:

S2, sau s3!

| gpaul a răspuns:

Iti recomand un Motorola Moto G generatia a doua. Are un hardware foarte bun pentru ziua de azi si va primi ultimele update-uri pentru soft (curand Android Lollipop 5.0)

| ShadowSHD a răspuns:

Nokia Lumia, un telefon foarte bun, eu folosesc un asemenea telefon si sunt foarte multumit fata de cele cu android.

| Valii7 a răspuns:

Trebuia sa te uiti zilele trecute, de Black Friday. La banii astia. un S4 mini, Lg2 mini

| myr3l13 explică (pentru Valii7):

Duminica mi s-a spart telefonul, ghinion.l-am luat anul trecut de Black Friday

| Valii7 a răspuns:

Asdasd

| Valii7 a răspuns:

Asdasd667n56765756n

| Valii7 a răspuns:

Asdasd667n56765756nhj

| Valii7 a răspuns:

Gjytut

| AlexVernica a răspuns:

Orange Gova

| adrian01rosca a răspuns:

Salut,pentru 1000 roni - Huawei X-treme.

| Geoo999 a răspuns:

Cele de la Allview sunt destul de bune

| Falco97 a răspuns:

Cele de la Allview sunt destul de bun in raport calitate/pret, avand un cost redus pentru hardware-ul pe care il are. Totusi, au probleme cu SAR, fiind foarte mare.(te doare capul daca vorbesti prea mult)

| neamuzantul79 a răspuns:

Nokia 108

| Miki2277 a răspuns:

Huawei Ascend.E perfect!

| youmakemesmilee a răspuns:

Huawei X-treme sau iphone 4s mini si daca nu ma gresesc el cam costa vreo 1120 roni

| Alexxxs a răspuns:

Samsung galaxy S2! Este un telefon foarte bun, Lam avut si am fost foarte multumit de el! Pretul lui este de 939'99 Lei!

| bofi2345 a răspuns:

Http://www.emag.ro/......D3J4RBBBM/ E foarte bun si merita!

| George1234567891011 a răspuns:

Un Samsung Galaxy SDuos! Este foarte bun ca sistem de operare si procesare aplicatiilor, am avut unul dar acelasi ghinion l-am scapat pe jos si s-a spart. Pretul eu zic ca este accesibil si este un telefon bun, nu este nici prea mare nici prea mic si permite istalare aplicatiilor cu graphica mare, sper ca te-am ajutat!

| viovilu a răspuns:

S3, huawai, Lenovo, iphone 3 gs,