| nimicitorul a întrebat:

Salut ce ziceti sa aleg Nokia lumia 620 sau Nokia lumia 800?

11 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nokia lumia 620
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lumia 620 are wp8, si se misca de 2x mai bine, are dual core, pe de alta parte, lumia 800 arata mai bine si are lentile carl zeiss, adica o camera mai buna, per total eu cred ca lumia 620 e o alegere mai buna

| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Daca vrei Nokia eu ti-l recomand pe acesta: http://bit.ly/1cNIRi5

Sta foarte bine la capitolul performanta iar la capitolul "pret" este foarte ok!

Vad ca au si o oferta!

| BassHunter13 a răspuns:

Eu zic Nokia Lumia 620! http://www.phonearena.com/....../7593,5686 un like unde poti sa te lamuresti!

| Nutu09 a răspuns:

Nokia lumea 800

| beiatzeloo69 a răspuns:

Cred ca Nokia lumia este mai bun

| AnonBdu99 a răspuns:

Nokia lumia 620 e mult mai practic..la culorile si graficile din Windows phone nu prea conteaza Procesorul, iar cu un card de 2GB stochezi 500 de piese. Personal am avut un 620 l-am vandut cu acelasi pret dupa o jumatate de an si mi-am luat Note2m SINCER nu am avut nici o problema...jocurile din store-ul windows phone sunt inapoiate, nu te speria asa au fost si la android. Decat un 800 care sa nu-mi incapa in buzunar si sa vorbesc la telefon ca si cu televizorul...as alege 630.

| relax00 a răspuns:

Nokia Lumia 800

| Preda_Mihay_1957 a răspuns:

Nokia 800

| Lavyuk a răspuns:

Nokia Lumia 800, am eu si sunt foarte multumita de el, si sunt pretentioasa la telefoane.laughing

| Ionescu_Raluca_1994 a răspuns:

Lumia 620 are o prietena si e destul de bun dar alegerea iti apartine doar tie